FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
22.08.2020 Vizovice 2013
30.08.2020 Karlštejn 2008
29.08.2020 Karlštejn 2012
22.08.2020 Karlštejn 2010
22.08.2020 Praha 2009
NOVÉ TURNAJE - SVK
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
06.06.2020 Martin 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

Srpnové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
15.08.2020 francie Vodňany 2010 5+1 přírodní tráva
22.08.2020 francie Libáň 2010 5+1 přírodní tráva
22.08.2020 francie Praha 2013 4+1 přírodní tráva
22.08.2020 francie Praha 2012 4+1 přírodní tráva
22.08.2020 francie Praha 2011 5+1 přírodní tráva
22.08.2020 francie Praha 2010 5+1 přírodní tráva
22.08.2020 francie Praha 2009 7+1 přírodní tráva
22.08.2020 francie Karlštejn 2010 5+1 přírodní tráva
22.08.2020 francie Vizovice
2013
4+1 přírodní tráva
29.08.2020 francie Stará Boleslav 2013 4+1 přírodní tráva
29.08.2020 francie Všeradice 2012 4+1 přírodní tráva
29.08.2020 francie Týnec nad Labem 2010 5+1 přírodní tráva
29.08.2020 francie Týnec nad Labem 2012 4+1 přírodní tráva
29.08.2020 francie Karlštejn 2012 4+1 přírodní tráva
30.08.2020 francie Všeradice 2010 5+1 přírodní tráva
30.08.2020 francie Litoměřice 2012 4+1 přírodní tráva
30.08.2020 francie Praha 2012 4+1 přírodní tráva
30.08.2020 francie Praha 2010 5+1 přírodní tráva
30.08.2020 francie Karlštejn 2008 7+1 přírodní tráva

Poslední komentáře

  • I. ročník Karlštejn Cup
    Před 2 hodin
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...
     
  • I. ročník Karlštejn Cup
    Před 3 hodin
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...
     
  • I. ročník - Karlštejn Cup
    Včera
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY) 2. FK VODŇANY 3. AFK PODOLÍ A 4. AFK ...
     
  • V.ročník turnaje přípravek
    Před 2 dny
    Přihlášené týmy: 1) FK Vodňany 2) TJ Sokol Bavorov 3) SKP České Budějovice 2010 4) ...
     
  • I. ročník Karlštejn Cup
    Před 1 týden
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. JUNIOR PRAHA 2. SPARTAK PRUHONICE 3. SPARTAK ŽEBRÁK 4. TJ ...
     
  • I. ročník - Karlštejn Cup
    Před 1 týden
    PŘIHLÁŠENÉ TÝMY: 1. AC SPARTA PRAHA (DÍVKY) 2. FK VODŇANY 3. AFK PODOLÍ A 4. AFK ...
     
  • Luďa CUP 2020 - MPŘ
    Před 1 týden
    Přihlášené týmy: ČAFC Praha 2x, JM Chodov 2x, Dukla JM 2x, Petřín Plzeň, Junior Praha ...
     
  • Luďa CUP 2020 - SPŘ
    Před 1 týden
    Seznam přihlášených týmů : ČAFC Praha, SK Rapid Psáry, AFK Slavoj Podolí 2x ...