FOTBALOVETURNAJE.cz

Zpravodajský web s největší databází fotbalových turnajů

NOVÉ TURNAJE - CZE
30.08.2020 Karlštejn 2008
29.08.2020 Karlštejn 2012
22.08.2020 Karlštejn 2010
22.08.2020 Praha 2009
22.08.2020 Praha 2010
NOVÉ TURNAJE - SVK
20.06.2020 Svätý Jur 2009
27.06.2020 Hôrky 2008
01. - 06.07.2020 Prešov neomezeně
24. - 26.04.2020 Prešov 2009
06.06.2020 Martin 2010
NOVÉ TURNAJE - SVĚT
03. - 05.07.2020 Vratislav 2001
03. - 05.07.2020 Vratislav 2003
03. - 05.07.2020 Vratislav 2005
03. - 05.07.2020 Vratislav 2006
03. - 05.07.2020 Vratislav 2007

Červnové turnaje > přehled turnajů

DATUM MÍSTO KONÁNÍ KATEGORIE SYSTÉM POVRCH
06.06.2020 ceska republika Lázně Bohdaneč 2013 4+1 přírodní tráva
06.06.2020 ceska republika Martin 2010 6+1 přírodní tráva
06.06.2020 ceska republika Praha 2011 4+1 přírodní tráva
06.06.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 přírodní tráva
06.06.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 přírodní tráva
06.06.2020 ceska republika Karlštejn 2011 4+1 přírodní tráva
07.06.2020 ceska republika Karlštejn 2009 5+1 přírodní tráva
07.06.2020 ceska republika Praha 2009 5+1 přírodní tráva
07.06.2020 ceska republika Prostějov 2008 7+1 přírodní tráva
12. - 14.06.2020 ceska republika Schruns 2003 10+1 př. tráva, UMT
12. - 14.06.2020 ceska republika Schruns 2005 10+1 př. tráva, UMT
12. - 14.06.2020 ceska republika Schruns 2006 10+1 př. tráva, UMT
12. - 14.06.2020 ceska republika Schruns 2007 8+1 př. tráva, UMT
12. - 14.06.2020 ceska republika Schruns 2008 7+1 př. tráva, UMT
12. - 14.06.2020 ceska republika Schruns 2009 6+1 př. tráva, UMT
13.06.2020 ceska republika Karlštejn 2011 4+1 přírodní tráva
14.06.2020 ceska republika Karlštejn 2009 5+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Pravonín 2012 4+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Karlštejn muži 5+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Strakonice 2009 5+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Strakonice 2011 5+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika 2013 4+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika 2011 4+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika 2009 5+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika 2007 7+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika 2005 7+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Žlutice 2007 7+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Mělník 2009 5+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Mělník 2010 5+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Vojkovice muži 5+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Ostrov nad Ohří 2011 4+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Ostrov nad Ohří 2013 4+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Ostrov nad Ohří 2009 5+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Hrachovec 2011 4+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Velvary 2014 3+0 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Všeradice 2009 5+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Všeradice 2011 4+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Svätý Jur 2009 6+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Praha 2013 4+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Krnov 2011 5+1 přírodní tráva
20.06.2020 ceska republika Praha 2011 5+1 přírodní tráva
21.06.2020 ceska republika Karlštejn 2007 7+1 přírodní tráva
21.06.2020 ceska republika Mělník 2007 7+1 přírodní tráva
21.06.2020 ceska republika Prostějov 2008 7+1 přírodní tráva
21. - 24.06.2020 ceska republika Blanes 2010 6+1 př. tráva, UMT
21. - 24.06.2020 ceska republika Blanes 2009 6+1 př. tráva, UMT
21. - 24.06.2020 ceska republika Blanes 2007 10+1 př. tráva, UMT
21. - 24.06.2020 ceska republika Blanes 2007 8+1 př. tráva, UMT
21. - 24.06.2020 ceska republika Blanes 2006 10+1 př. tráva, UMT
21. - 24.06.2020 ceska republika Blanes 2005 10+1 př. tráva, UMT
21. - 24.06.2020 ceska republika Blanes 2004 10+1 př. tráva, UMT
21. - 24.06.2020 ceska republika Blanes 2003 10+1 př. tráva, UMT
23. - 25.06.2020 ceska republika Siófok 2011 6+1 př. tráva, UMT
23. - 25.06.2020 ceska republika Siófok 2010 6+1 př. tráva, UMT
23. - 25.06.2020 ceska republika Siófok 2009 6+1 př. tráva, UMT
23. - 25.06.2020 ceska republika Siófok 2008 7+1 př. tráva, UMT
23. - 25.06.2020 ceska republika Siófok 2007 10+1 př. tráva, UMT
23. - 25.06.2020 ceska republika Siófok 2007 10+1 př. tráva, UMT
23. - 25.06.2020 ceska republika Siófok 2005 10+1 př. tráva, UMT
23. - 25.06.2020 ceska republika Siófok 2005 10+1 př. tráva, UMT
23. - 25.06.2020 ceska republika Siófok 2003 10+1 př. tráva, UMT
23. - 25.06.2020 ceska republika Siófok 2001 10+1 př. tráva, UMT
27.06.2020 ceska republika Martin 2009 6+1 přírodní tráva
27.06.2020 ceska republika Hluk 2011 (dívky) 4+1 přírodní tráva
27.06.2020 ceska republika Hluk 2011 4+1 přírodní tráva
27.06.2020 ceska republika Hluk 2009 (dívky) 4+1 přírodní tráva
27.06.2020 ceska republika Hluk 2009 4+1 přírodní tráva
27.06.2020 ceska republika Hluk 2007 4+1 přírodní tráva
27.06.2020 ceska republika Mělník neomezeně 5+1 př. tráva, UMT
27.06.2020 ceska republika Moravské Budějovice muži 4+1 přírodní tráva
27.06.2020 ceska republika Hôrky 2008 6+1 přírodní tráva
27.06.2020 ceska republika Lažiště 2008 4+1 přírodní tráva
27.06.2020 ceska republika Lažiště 2006 4+1 přírodní tráva
.

Poslední komentáře